Arge - Araştırma Geliştirme

Arge - Araştırma Geliştirmede Şenol Makina

Firmamız, yönetim anlayışının temelini oluşturan AR-GE olgusunu sadece AR-GE departmanı için değil bünyesinde bulunun tüm departmanlarda çalıştırmayı hedeflemiştir. 2005 yılında kurulan şirketimiz kuruluşundan günümüze sürekli canlı kalmayı ve değişen teknolojiyi yakalamayı yaptığı yatırımlar ve çalışmalar karşılığında sağlamış ve aynı anlayışla devam etmektedir. Tüm kalite yönetimlerini çalıştırarak veri çıktılarının oluşturulması ve bu verilere göre geliştirilmelerin hayata geçirilmesi olası hale getirilmiştir.

 

Tasarım süreçlerinde akılcı, sağlam, ekonomik ve optimum hizmeti vermekte olan firmamız, hali hazırda makine sektöründe Birçok model makinesi ile yaşayan ve geliştiren bir AR-GE departmanına sahiptir. Çeşitli mekanizma, makina ve sistem tasarımlarında kendisini geliştiren firmamız makine sektöründe marka haline gelmiştir. görevlendirilmiş ekibi ile hızlı ve ekonomik çözümler sunmayı hedeflemiştir. AR-GE departmanı projelerini teknolojik CAD yazılımları ile hazırlayarak tasarımın tüm detaylarını kontrol altında tutmaktadır, ayrıca görsel hizmetler de avantaj sağlayacak sunumlarda yapabilen yazılımlar ile tasarımı desteklemektedir.

 

Dış taleplere karşı da, AR-GE departmanını kullanıma açan firmamız, özel projelere de hizmet vermektedir. Projenin güvenilir, geliştirilebilir ve pazar payı olması gibi kriterleri projeyi kabul etmemiz de ki temel unsurlardır.

 

Elektrik ve Elektronik sayesinde ayrıca mekatronik sistemlerin geliştirilmesinde ve AR-GE sinde firmamız avantajlar sunmayı hedeflemektedir. Sistemlerin elektrik dahil tüm mekanizma ve gruplar tarafımızdan tasarlanıp müşterimize anahtar teslimi yapılmaktadır. Firmamız geliştirmekte olduğu projelerinde fikri ve sinai haklarını da korumaktadır. Hali hazırda uygulamaları ile kendi özgün tasarımlarını makinelerinde kullanarak sektöründe lider ve AR-GE ye verdiği önemi kanıtlamaktadır. Programsal ve donanımsal yatırımları ile de departmanını geliştirmeye devam eden firmamız gelişim ve inovasyon süreçlerinde cesaretli bir yönetim anlayışı bulundurmaktadır.